Kindle Convert przemieni papierowe książki w ebooki?

 

amazon-kindle-convertAmazon właśnie wypuścił światu nowy program nazwany Kindle Convert, który ma pozwolić użytkownikom przekonwertować skany, dokumenty, notatki, zdjęcia i książki w wysokiej jakości ebooki do czytania na Kindle.

Oprogramowanie Kindle Convert jest już dostępne do pobrania na stronie Amazonu, obsługiwane systemy operacyjne to Windows 7 i Windows 8. Obecna cena to 19$, jednak ma za jakiś czas wzrosnąć do 49$.

Program jest na razie dostępny do kupienia tylko dla klientów ze Stanów Zjednoczonych, ma to się jednak niedługo zmienić. Objętość pobieranego pliku z programem to 36MB.

Kindle Convert tworzy ebooki, które są identyczne w stosunku do reszty ebooków i mają takie opcje jak: możliwość zmiany typu i wielkości czcionki, sprawdzenia słowa w słowniku, darmowy backup i miejsce w chmurze Amazona, Whispersync do ostatniej czytanej strony, highlighty, notatki itp.

Kindle Convert działa z typowymi skanerami, w celu stworzenia ebooka ze zeskanowanego materiału.

Amazon twierdzi, że oprogramowanie jest proste w użyciu i działa bezbłędnie. Dodają także, że ebooki stworzone za pomocą Kindle Convert są dozwolone tylko do własnego użytku i nie mogą być komercyjne dystrybuowane lub sprzedawane.

Subscribe

If you enjoyed this article, subscribe now to receive more just like it.

Subscribe via RSS Feed

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top
shared on wplocker.com